UAB “Akmenutis”

Siūlome įvairių spalvų, bei išmatavimų, skaldytų, pjautų, degintų (neslidžių), bei poliruotų akmens granito trinkelių, laiptų pakopų, stalvirščių, palangių, plytelių, bordiūrų ar kitų granito gaminių.

Gamybos našumas:

  • Skaldyta produkcija – 4000m2/mėn.
  • Pjauta/deginta produkcija – 4000m2/mėn.

Kaina

Daugelis žmonių mano, kad granito gaminių kaina yra nepagrįstai aukšta. Taip yra dėl to, kad gamybos procesas yra labai daug pastangų, atidumo, kruopštumo, bei specialios įrangos reikalaujantis procesas.

Granitinis grindinys peizažui suteikia nepaprastą žavesį, daro jį nepakartojamą, leidžia juo einantiems žmonėms jausti vienybę su gamta. Kiekvienas granito gaminys – tai meno kūrinys.

Grindinio akmenys įgijami kartą ir visiems laikams, todėl taupyti tiesiog neverta!

Atsparumas šalčiui

Granitui nepakenks nei labai žema arba itin aukšta temperatūra. Tai itin svarbu vietose, kur temperatūros kaita yra intensyvi, dėl ko negalimi įprasti sprendimai.

Stiprumas ir ilgaamžiškumas

Grindinys iš granito išsilaikys daugelį metų, išliks toks pat kaip ir pirmąją dieną. Aukštoje temperatūroje jis nesideformuoja, o labai žemoje  nesutrūkinėja, skirtingai nuo betono ar asfalto.

Draugiškumas aplinkai

Granitas neišskiria į orą kenksmingų garų, kurie galėtų pakenkti žmogaus organizmui. Tai yra ekologiškas produktas, gamtos dovana mūsų namams, kiemui ar kur kitur.

Saugumas

Grubus grindinio paviršius neleidžia paslysti. Todėl sumažinama rizika susižeisti paslydus. Be to, dėl siūlių tarp atskirų granito plytelių vanduo nesikaupia ant paviršiaus, tai neleidžia susidaryti ledui.

Visa produkcija yra sertifikuota

Užsakymus pristatome visada laiku! Už kiekvieną mūsų pavėluotą dieną taikome papildomą 50€ nuolaidą.

Šiuolaikiška įranga

Granitiniai grindinio akmenys buvo naudojami kelių tiesimui jau kelis šimtmečius. Žinoma, granito apdirbimo technologija per šį laiką labai pasikeitė. Mūsų įmonė nuolat atnaujina perdirbimo įranga, todėl naudoja tik naujausią įrangą ir pažangiausias technologijas. Visi amatininkai, dirbantys su mumis, yra tikri profesionalai!

Puikus pasirinkimas

Jau nuspręndėte turėti išskirtinį kiemą ar papuošti sodo takelius? Tuomet tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į granito grindinio akmenis.

Jei gyvenate karštame regione, tuomet rekomenduojame pirmenybę teikti šviesaus atspalvio granitui. Toks akmuo puikiai atspindės saulės spindulius ir beveik nešildys.

Keletas mūsų gaminių